fbpx

Візуалізація двохрівневої квартири

Часто при купівлі квартири на останньому поверсі забудівник пропонує за привабливою ціною мансардне приміщення над квартирою, що при правильному підході це дозволяє збільшити житлову та корисну площу квартири за рахунок розміщення на додатковій площі просторого гардеробу, який водночас виконує функцію кімнати зберігання та додаткових спальних місць, що позволить візуально розгрузити основну площу квартири та зробити інтер’єр більш сучаснішим, чистішим та мінімалістичним.

На прикладі одного з наших проектів покажем, як це виглядає на стадії проектування та після реалізації.

Для об’єднання першого та другого поверху залили надійні бетонні сходи, та врізали додаткове дахове вікно в кімнаті.
На другому поверсі зробили зручне перепланування. Виділили два окремі приміщення, а також зону додаткового санвузла для другого поверху. Візуально зонували зал відділивши відпочинкову зону від коридору. Завдяки цьому приміщення виглядає просторішим. 
На першому поверсі в санвузлі вмонтували інсталяцію від унітазу в стіну. Так як приміщення санвузла мало несучу стіну без прихованих вентиляційних шахт та квартира знаходилась на останньому поверсі ми зробили нішу усиливши її швейлерами – це допомогло зекономити додаткове місце приміщення та не пошкодити міцності самої будівлі. Також в вітальній ми зробили під вікнами дві ніші утепливши їх додатково з середини. В них ми розмістили радіатори. Це дасть можливість змонтувати приховані карнізи і штори з них будуть вільно спадати не лягаючи на радіатори.