fbpx

Чим відрізняється ремонт квартири в новобудові від вторинного житла?


Перше і найголовніше, в новобудові можна порахувати вартість робіт і матеріалів з точністю до 95%. У них, як правило немає «підводних каменів ремонту квартири», тобто всі роботи які потрібно виконати видно одразу.

На відмінно від ремонту квартири в новобудові, в старому будинку, після демонтажних робіт завжди можна наштовхнутися на перебиту проводку, міжпанельні тріщини, ржаву арматуру, щілини примикання підлоги і стіни, розбита стяжка під паркетом і т.д., що, як правило підвищує кошторис і необхідні роботи оплачуються додатково.

Дуже важливо не помилитися у виборі будівельної компанії по ремонту новобудови. Коли компанії пропонують за низький кошторис швидке виконання – це 1 – 1,5 місяця, скоріш за все просто брешуть. При капітальному ремонті  висихання кожного циклу ґрунтування потребує не менше 3 годин, шпаклівка – кожен шар – добу, штукатурна суміш – висихання 72 години та інші технологічні операції, які теж потребують часу

Капітальний ремонт квартири в залежності від площі і набору робіт коливається від 2 до 4 місяців!

Вартість робіт визначається набором необхідних робіт в кожному випадку!

Але і тут є недобросовісні компанії, які найчастіше обсяги в кошторисі занижують, включаючи в договір лише головні, та базові роботи. Потім вам виставляють додаткові рахунки і роботи для оплати, мотивуючи “Ну Ви ж не сказали, що це потрібно зробити”. Так працюють професіонали ? Кваліфікований виконавець з першого виміру і консультації попередить Вас про необхідні роботи в даному приміщенні, і при наполегливому переконанні Замовника відступити від технологій просто відмовить у проведенні робіт, або обгрунтує необхідність тих чи інших робіт і застосовуваних матеріалів, щоб уникнути наслідків неякісного ремонту, оскільки надає гарантію на свої роботи.

Ремонт новобудови – завдання нескладне в порівнянні з вторинним фондом, але також вимагає уваги і грамотного підходу!

Чи знаєте Ви, що на стінах з моноліту від опалубки залишається масло (обробка опалубки для подальшого безперешкодного демонтажу і прилипання бетону до опалубки)! А чи знаєте Ви, який грунт застосувати для обробки стін в даному випадку? Нажаль і не всі майстри знають це, використовуючи завжди універсальний грунт, який є малодієвим. Щоб не платити за повторну покупку матеріалів і витрачати час на переробку, завжди вибирайте виконавця, який зможе дати гарантію на свої роботи із документальним підтвердженням

Поділитись: