Елітний дизайнерський ремонт в Івано-Франківську від бідувельної організації Prestige

Розкішні апартаменти – показник високого рівня життя і реалізація творчого потенціалу. Та навіть дім із бездоганним плануванням у найкращій місцевості не надає таких відчуттів, як грамотно продуманий інтер’єр, стиль, дизайн приміщення.

Ми пропонуємо елітний дизайнерський ремонт під ключ в Івано-Франківську з індивідуальним підходом до кожного проекту. Такий вид ремонту чудово підійде ресторанам, готелям та іншим закладам, а також квартирам-студіям та іншим будь-яким приміщенням, у яких ви хочете реалізувати особливі ідеї та задуми.

Ремонтні роботи в Івано-Франківську категорії Преміум

Дизайнерський ремонт призначений створити особливі умови життя, творчості, праці, відпочинку. Окрім звичайних робіт, він часто включає:

  • складні форми гіпсокартонних конструкцій;
  • встановлення гіпсових фігур, колон та інших елементів;
  • застосування декоративної штукатурки;
  • монтаж 3D панелей для стелі, стін, заливання , заливання 3D підлоги;
  • виготовленням дизайнерських меблів спеціально для проекту;

Також можуть виконуватися інші види робіт за вашим побажанням.

Переваги дизайнерського ремонту

Плюси дизайнерського ремонту загалом зрозумілі відразу. Індивідуальний підхід і креативні ідеї дозволяють створити унікальний простір. А чому варто замовити ремонт Преміум саме у нас? Та тому що ми пропонуємо цілу низку переваг, а саме:

  • Гнучкі ціни. Елітний ремонт – недешеве задоволення. Проте ми завжди готові сприяти замовникам у ціновій політиці і пропонувати вигідні знижки на комплексні ремонтні роботи. Окрім того, у нас ви можете замовити ремонт в кредит.
  • Точний розрахунок. Ми дбаємо про те, щою ви були в курсі усіх витрат ще до початку робіт. Таким чином ви зможете врегулювати фінансові питання, зменшити чи збільшити бюджет проекту.
  • Виїзд на об’єкт. Запрошуємо вас на об’єкти організації Prestige для спостереженням за роботою наших майстрів. Так ви зможете переконатися в їхній професійності та відповідальному ставленні до роботи
  • Гарантія на ремонт 4 роки. Колектив Prestige дбає про власну репутацію і рекомендації. Саме тому ми забезпечуємо виключно якісні роботи і гарантуємо їхній мінімальний термін експлуатації.
  • Знижки на страхування житла. Ви можете застрахувати об’єкт від непередбачених випадків на будь-який термін і і оформити страховий поліс зі знижкою 25%.

Скільки коштує дизайнерський ремонт в Івано-Франківську

Вартість елітного ремонту розраховується індивідуально в залежності від складності виконання робіт, масштабів, вартості матеріалів тощо. Приблизна ціна – від 2000грн/м2.

Щоб обговорити усі нюанси робіт та замовити елітний дизайн, зв’яжіться з нами зручним способом.