Ремонт під ключ в Івано-Франківську від будівельної організації Prestige

Будівельна організація Prestige проводить ремонт квартир під ключ в Івано-Франківську та наближених регіонах. Ви можете замовити ремонт з нуля, а також перепланування квартири, дому, обновлення інтер’єру тощо. Наші проекти включають всі необхідні роботи для влаштування затишку і комфорту у вашій квартирі – від дизайн-проекту до прибирання після ремонту.

Більше 5 років досвіду на ремонтно-будівельному ринку забезпечує високу якість виконуваних робіт, а налагоджені контакти з постачальниками будматеріалів дозволяють запропонувати приємні ціни.

Що таке ремонт під ключ від Prestige

Ремонт під ключ в Івано-Франківську передбачає такий комплекс ремонтних робіт, який приведе ваш будинок від поточного стану до бажаного. Говорячи просто, ви замовляєте у нас бажаний вигляд квартири, затверджуєте запропоновані варіанти та вартість і більше не хвилюєтеся за жоден з етапів робіт. Ми триматимемо вас в курсі ходу проекту, а після закінчення робіт – просто заходьте і насолоджуйтеся власним будинком, квартирою, офісом.

Всі наші послуги спрямовані на забезпечення комфорту і зниження вартості обслуговування житла. Так, з нами це можливо. Наприклад, правильний підбір і монтаж сантехніки вбереже від затоплень й інших проблем на довгі роки, зекономить виклики майстра. А декоративне оздоблення кімнат забезпечить естетичну насолоду, комфорт і бажання повертатися додому навіть з найбільш ошатного палацу світу.

Скільки коштує ремонт квартир під ключ

Всупереч уявленню багатьох людей, ремонт квартир під ключ в Івано-Франківську, від професіоналів своєї справи – це не VIP-сервіс, який можуть дозволити лише найбагатші жителі міста. Навпаки, за нашими спільними підрахунками, ми допомагаємо заощадити близько 10-20% коштів від загальної вартості проекту. Окрім того, ми гарантуємо персональний підхід до кожного господаря і можливість врегулювання ціни індивідуально. Ми надаємо безкоштовні консультації, які не зобов’язують до замовлення послуг.

Перед початком ремонту, наш фахівець надасть повний кошторис і попередить про можливі відхилення від суми. Отож ви будете зорієнтовані у витратах і зможете заздалегідь розрахувати фінанси, повідомити про обмеження чи потребу розтермінування оплати.

Ще один позитивний момент стосується підбору матеріалів. Налагодженні зв’язки дозволяють нам замовити продукцію за значно нижчими цінами і оперативно доставити її на об’єкт. Витрати на ремонт скоротяться, а якість залишиться незмінно хорошою.

Ремонтні роботи для затишної оселі

Ми орієнтуємося на ваше задоволення, адже найкраща реклама послуг Prestige – це ваші щирі рекомендації друзям, родичам, колегам. Саме тому ми ніколи не орієнтуємося на поспішні замовлення, натомість забезпечуємо потенційного клієнта всією інформацією про її персональний проект.

  • Ми надаємо безкоштовні консультації.
  • Ви можете спостерігати за нашою роботою на одному з наших об’єктів. Це також абсолютно безкоштовно.
  • Можливий виклик майстра для розрахунку вартості вашого ремонту під ключ.
  • Ми надаємо ремонт «в кредит», налагоджуючи послуги банку.
  • Кожен клієнт має змогу оформити страховий поліс зі знижкою.

Для отримання консультативної допомоги зв’яжіться з нами зручним способом.