КОМПЛЕКСНИЙ РЕМОНТ ВІД БУДІВЕЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ PRESTIGE

Будівельна організація Prestige пропонує якісний євроремонт квартир, особняків, офісів. Налагодженні зв’язки дозволяють нам забезпечити замовників усіма потрібними матеріалами за вигідною ціною. А накопичений досвід забезпечить якісне виконання кожного етапу ремонтних робіт. Тож готуйтеся до оновленого затишного приміщення з Prestige.

ЩО ТАКЕ ЄВРОРЕМОНТ ВІД PRESTIGE

Часто євроремонтом називають будь-які ремонтні роботи з використанням європейських будівельних матеріалів. Проте насправді це більше, аніж просто підбір засобів

Пропонуючи євроремонт в Івано-Франківську, ми говоримо про капітальні ремонтні роботи з дотриманням європейських норм і стандартів. Це сучасний ремонт, позбавлений історично забутих трендів «радянського рококо» і непрактичних рішень. Головне для нас – ергономічність приміщення і естетичність дизайну. Ми втілимо всі ваші побажання в попередньо підготовлений дизайн-проект і проведемо всі роботи на вищому рівні.

РЕМОНТНІ РОБОТИ ВКЛЮЧАЮТЬ…

Дизайн-проект, Проектування технічних креслень, 3D-візуалізація

Щоб ви відразу знали, як виглядатиме приміщення після оновлення і змогли заздалегідь коректувати інтер’єр, ми розробимо візуалізацію квартири, дому чи офісу після ремонту.

Повний підбір матеріалів

Ми пропонуємо тільки якісні будівельні матеріали за найкращою ціною. Ви можете замовляти усю продукцію самостійно, проте зверніть увагу, що зазвичай наші закупки дозволяють зекономити близько 10% коштів замовнику.

Електротехнічні роботи

Ці ремонтні роботи включають повну заміну електропроводки, встановлення електрощита (збірка автоматів), додавання і перенесення електроточок (розетки, вимикачі), установка освітлювальних приладів (люстри).

Сантехнічні роботи

Етап передбачає повну заміну труб водопостачання, установку сантехнічних приладів. Якісна робота дозволяє зекономити на поломках сантехніки та оплаті роботи майстра.

Ми проводимо чорнову та чистову обробку, а саме:

  • Стяжка чорнова до 5см
  • Стяжка самовирівнююча
  • встановлення ламінату
  • укладання плитки
  • укладання паркетної дошки

Обробка стін

Якщо потрібно, стіни вашого приміщення пройдуть всі етапи ремонту з нуля і до запланованого проектного стану. Ремонтні роботи включають штукатурку, шпаклювання, фарбування, по клеєння шпалер тощо.

Ремонт стелі

Ми проводимо обробку стелі з нуля і до проектного стану. Можливе встановлення будь-якого виду стелі.

Прибирання після ремонту

Здивовані? Вам не потрібно виділяти час на приведення квартири в порядок після ремонту. Ми утилізуємо все сміття і зробимо приміщення готовим до його функціонального призначення.

Додаткові роботи

Кожен проект вимагає додаткових рішень та індивідуальних робіт. Усі етапи ми погоджуємо із замовником та проводимо запланована на найкращому рівні.

ВАРТІСТЬ ЄВРОРЕМОНТУ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Ціна євроремонту обговорюється індивідуально після визначення масштабів проекту. Ціна починається від 1500грн/м2.

Для отримання консультативної допомоги зв’яжіться з нами зручним способом.