Косметичний ремонт в Івано-Франківську від бідувельної організації Prestige

Будівельна організація Prestige забезпечить якісний косметичний ремонт в Івано-Франківську у будівлях будь-якого призначення. Наші роботи створять затишний будинок чи офіс із лаконічним дизайном. А налагоджені зв’язки компанії зіграють вам на руку і дозволять зекономити на закупівлі будівельних матеріалів.

Що таке косметичний ремонт від Prestige

Косметичний ремонт – це комплекс робіт для оновлення інтер’єру приміщення без монтажних робіт і кардинальних змін розміщення елементів. Хоча за потреби можуть замінюватися старі вікна, двері та інші об’єкти на нові. Такий ремонт проводиться регулярно і спрямований на осучаснення будинку чи комерційної будівлі. Ми порадимо найкраще стильове рішення, підберемо матеріали за вигідними цінами і забезпечимо сучасний ремонт будь-якої кімнати.

Косметичні ремонтні роботи включають…

Кожен проект вимагає індивідуального підходу до списку робіт. Наступні пункти – найбільш поширені потреби кожного об’єкту.

  • Підбір та доставка будівельних матеріалів (якщо потрібно). Налагоджені зв’язки нашої компанії дозволяють зекономити на матеріалах, проте не на їх якості. Ми закуповуємо продукцію за оптовими цінами і саме таку пропонуємо вам.
  • Чорнова та чистова обробка підлоги (стяжка, укладання ламінату, лінолеуму чи іншого покриття).
  • Чорнова і чистова обробка стін (шпаклівка, поклейка шпалер, встановлення панелі ПВХ, фарбування, декорування).
  • Обробка стелі (встановлення натяжної або ГК стелі та інші роботи).
  • Додаткові роботи. Усі інші етапи ремонту обговорюються індивідуально, адже ми хочемо створити саме такий простір, про який ви завжди мріяли.

Переваги будівельної організації Prestige

Чому варто замовити косметичний ремонт в Івано-Франківську саме в Prestige? Тому що ми пропонуємо цілу низку переваг:

  • Гнучка цінова політика. Ми даємо хороші знижки на комплексні ремонтні робот. А також надаємо можливість оплачувати послуги частинами, оформивши ремонт в кредит.
  • Точний розрахунок. Будьте в курсі всіх витрат ще до початку косметичного ремонту.
  • Виїзд на об’єкт. Не бажаєте довіряти оселю тим, чиїх робіт ви не бачили вживу? Давайте це виправимо. Запрошуємо вас на об’єкт Prestige для спостережень та ознайомлень з діяльністю наших майстрів.
  • Гарантія 4 роки. Колектив Prestige дбає про якість робіт і репутацію компанії. Саме тому ми не боїмося давати гарантію на виконані роботи.
  • Знижки на страхування житла. Ви можете застрахувати об’єкт від непередбачених випадків і замовити страховий поліс із знижкою 25%.

Ми завжди готові піти на зустріч нашим замовникам і запропонувати персональні знижки на проект.

Вартість косметичного ремонту в Івано-Франківську

Ціна ремонту починається від 1100грн/м2 і залежить від масштабу ремонтних робіт, квадратури, персональних побажань тощо.

Бажаєте замовити косметичний ремонт? Зв’яжіться з нами зручним способом.