fbpx

Для чого потрібен Дизайн-проект?

Дизайн-проект – це концепція майбутнього інтер’єру з докладною технічною інформацією по його реалізації, відповідно до індивідуальних вимог клієнта. В результаті ви отримаєте
3D візуалізацію пакет документів, який допоможе будівельникам втілити наші ідеї в життя, максимально точно і без затримок.

Етапи дизайн-проекту

Зручно та стильно


Інтер’єр може бути сучасним, класичним, володіти якимось посилом або підкреслювати статус власника, але при цьому він завжди повинен бути зручним. Ми розробимо планування і функціонал виходячи з ваших конкретних потреб і звичок.

Економія не тільки часу, а й грошей


Дизайн-проект – це чіткий план дій, який допоможе заощадити багато часу на закупівлю матеріалів, меблів, елементів інтер’єру, а так само на всіх питаннях, пов’язаних з будівництвом. Він вбереже Вас від непотрібних витрат по ремонту, збереже нерви і гарний настрій.

Результат до початку ремонту


Якщо ви замовляєте дизайн проект і будівельні роботи, то кінцевий результат буде на 100% збігатися з задуманим на ескізах і візуалізації. Тривимірна візуалізація дозволяє «приміряти» на приміщення вибрані оздоблювальні матеріали, подивитися на поєднання кольорів, оцінити розстановку меблів.

Поділитись: