fbpx

Двоповерховий будинок в стилі сучасної класики

Від клієнта:


Результатом вашої роботи хочемо побачити практичний та сучасний інтер’єр будинку. Сім’я в нас немаленька, тому насамперед попрошу зробити акцент на практичність, коректний розподіл площі, щоб всі мали свій власний куточок та не перешкоджали одне одному. Зі стилістикою ми ще не визначили, чекаємо на ваші поради, проте перевагу надаємо статусному класичному стилю, бажано осучасненому, без позолоти та інших псевдо дорогих елементів.


За основу взяли класичний стиль, та дещо осучаснили елемантами арт-деко та скандинавського стилю. Таке поєднання передає статусність, підходить як для старшого, так і для молодшого покоління, та чудово поєднується з екстерєром будинку в традиційному стилі. Не забули і про практичність – в кухні повноцінний обідній стіл, три вбиральні, технічна-пральна кімната, додаткова зона відпочинку з телевізором, щоб не сперечатись при виборі фільму.


Особливих змін в плануванні через велику кількість несучих стін ми внести не могли, тому обмежились декількома перестінками, щоб додати гардеробну та комору на першому поверсі.


Планування


Передпокій


Кухня


Вітальня


Спальня


Спальня №2


Вбиральня


Передпокій з відкритою зоною відпочинку


Спальня №3


Вбиральня №2


Дитяча кімната


Вбиральня №3


Спальня №4


Пральна кімната