fbpx

Cучасний інтер’єр квартири Open Space

Завдання: Розробити сучасний інтер’єр квартири, створити максимально відкритий простір.


Побажання клієнта

– Мені подобається сучасний стиль. Максимум простору і світла. Мінімум деталей і меблів. Об’єднайте весь простір і залиште тільки дві ізольовані кімнати – спальню, дитячу. Матеріали? Швидше за все хочеться бачити натуральні матеріали природного кольору. Я не люблю яскраві кольори, мені ближча монохромна гамма. Санвузол хочеться просторий, та розділений, але не потрібно прибирати ванну в користь простору. 


І як окреме побажання – попри повноцінну столову зону знайдіть місце для барної стійки.


Планування

Для початку «перекроюємо» типове планування під вимоги замовника.

  1. Поєднуємо кухню, їдальню і вітальню.
  2. Збільшуємо спальню за рахунок коридору, щоб організувати гардеробну.


Передпокій

Вся квартира, включаючи передпокій, виконана дуже стриманою. 

Меблі підібрані в строгому лаконічному дизайні, з чітко вираженою прямокутною формою, властивою стилю мінімалізм. 

Біля вхідних дверей – меблева конструкція, де можна залишити дрібні речі, які не потрібно залишати в гардеробній прихованій за розсувними дверима в передпокою.


Кухня


Кухня графітового кольору повністю підтримує задану стилістику мінімалізму: лаконічні форми, сучасний дизайн і продумана до дрібниць функціональність. Вся вбудована техніка захована за глухими матовими фасадами, а стільниця з фартухом мраморні – практичний матеріал, який має високу міцність і не боїться ніяких фізичних і хімічних впливів.

Вся палітра інтер’єру вітальні дуже стримана, майже повністю витримана в сіро-білому ключі. Динамічність і затишок простору надають в основному оздоблювальні матеріали та акценти: мраморна панель на стіні, що повторює фактуру кухонного фартуха, паркетна дошка натурального кольору і ніжно-пастельний диван та акцентне світло з підсвідкою.


Спальня


Незважаючи на те, що  власник віддає перевагу стилю мінімалізм, спальня вийшла не  аскетичною. В основу затишку встали все ті ж прийоми що і в гостинній, окрім одного – це шафа-гардеробна з прозорим фасадом та підсвіткою.


Дитяча

Інтер’єр дитячої виконаний сумісним до всієї квартири, таке рішення є практичним та універсальним, оскільки в подальшому можна без великих затрат часу та грошей переобладнати кімнату для підлітка або ж просто в додаткову кімнату чи кабінет.


Санвузол