fbpx

Дизайн інтер`єру в стилі «Затишний мінімалізм»

Завдання: Розробити дизайн інтер’єру в сучасному стилі.

Побажання клієнта

– Нам подобаються інтер’єри, в яких багато світла, повітря і вільного простору, своєрідний «затишний мінімалізм». Звичайно, речей у нас вистачає, але для них потрібно організувати окремі закриті системи зберігання, які не будуть захаращувати кімнати.

У плануванні обов’язково передбачте окрему спальню і простору дитячу. Вітальню можна поєднати з кухнею, головне, щоб там було затишно!

Планування

Господарі цієї квартири – великі цінителі комфорту. Для них було дуже важливо, щоб простір підходив як для усамітнення і відпочинку, так для спілкування з родиною та друзями.

В результаті 99 m2 планування вмістили в себе всі необхідні приміщення для комфортного життя молодої сім’ї: простору вітальню і кухню з їдальнею, де можна зручно приймати гостей, спальню з системою зберігання, зручну дитячу і просторий та розділений санвузол.

Кухня-вітальня

Замовники відразу чітко сформулювали свої побажання: ​​молодим, енергійним господарям будинку подобаються природні відтінки дерева і текстура мармуру, світлі і просторі, що не захаращені зайвими предметами приміщення. У підсумку кухня-вітальня стала втіленням цих побажань.

Мінімум рельєфу, ніяких явних акцентів, одна фактура перетікає в іншу – це цілісний гармонійний простір для приємного проведення часу, в якому ніщо не відволікає погляд.

У пристойному за обсягом просторі вітальні і кухні потрібно візуальне розділення цих двох зон. Завдання вирішили за допомогою фальш стіни, яка виконує функцію серванту, та дозволяє розмістити телевізор з еко каміном.

Спальня

У невеликому приміщенні немає нічого зайвого, тільки найнеобхідніше для відпочинку і спокійного сну

Систему зберігання речей передбачили вмонтовану з прозорим фасадом, окрім хорошого вигляду візуально продовжує та збільшує приміщення

Дитяча

Інтер’єр створювали на виріст для дитини дошкільного віку. Світлий сіро-бежевий відтінок стін з жовтим в ролі акценту підійде дитині будь-якої статі та віку.

Санвузол

Весь санвузол викладений керамогранітом з текстурою мармуру в двох кольорах. На тлі монохромних стін яскравим акцентом стала стильна композиція з підвісної цільнокорпусної раковини, та великого дзеркала.

За бажанням клієнта встановитли душ з ванною, та передбачили систему збегіння у вигляді монолітної вмонтованої шафи до стелі, а туалет розмістили в окремому приміщенні для зручності використання

Коридор