fbpx

Ремонт в скандинавському стилі

Від клієнта:


– Ми хочемо сучасну, затишну і практичну квартиру. Подобається скандинавський стиль, його і беремо за основу, але не використовуйте білий колір на стінах, притаманний цьому стилю. Подобаються пастельні відтінки з застосуванням натуральних матеріалів. Для нас важливо, щоб було все практично.

Кухня в нашій квартирі не дуже велика, так що потрібно знайти спосіб розмістити все дуже раціонально, та зробити її стильною і світлою.У спальні передбачити гардеробну.

Кухня

Оскільки кухня невеликого розміру прийшлось робити її кутовою, а також встановити підвісні тумби до стелі, так ми отримали додаткове місце зберігання та візуально збільшили простір, продублювавши контур підвісних тумб багетами

Спальня

В спальні за основу взяли пастельний темно-зелений колір, така кольорова гама з додатковим вечірнім освітленням дозволяє розслабитись при вечірньому перегляді фільму, та сприяє хорошому сну.

Гардероб приховали за розсувними зеркальними дверима в повну висоту кімнати.


Передпокій

Передпокій це місце з найбільшою прохідністю, тому тут не вагаючись стіни виконали за допомогою декоративної штукатурки

Вітальня

Для придання вітальні загальної стилістики використали дикоративну штукатурку на акцентній стіні, також це рішення є практичним, оскільки запобігає появі плям через низький диван.

Лоджія

Санвузол

Дитяча