fbpx

Сучасний мінімалістичний інтерєр

Від клієнта


– Нам подобаються натуральні текстури, тому хотілося б, щоб в інтер’єрі було багато дерева і природньої текстури.

Інтер’єр повинен бути сучасним та мінімалістичним, можливо навіть з елементами зі стилю лофт – дуже подобається контраст, монохромність в поєднанні з деревом.


Планування


Передпокій


Передпокій виконали в поєднанні темних та теплих відтінків з натуральною текстурою дерева та бетону. Шафу встановили у вигляді забудови в колір стіни, щоб не засмічувати і без того невеликий простір.


Кухня


Формат кухні-студії притаманний даному стилю ми не використовували через особливості планування – з’єднавши кухню та вітальню ми би отримали довгий та вузький простір, який є складним та не практичним  в зонуванні, а також візуальне зменшення простору.


Спальня


В спальні за бажанням клієнта розмістили велику систему зберігання у вигляді вбудованої шафи в повну ширину та висоту. Таке рішення візуально зменшує розмір приміщення, і щоб нівелювати це ми використали дзеркальні фасади по краях.


Вітальня


Щоб надати вітальні більш правильну форму тумбу під телевізор та полички для декору виконали у вигляді забудови за допомогою фальш-стіни, а також встановили дзеркальні панелі на незадіяну стіну.


Санвузол