fbpx

Сучасний скандинавський інтер’єр для сім’ї

Від клієнта:

– У дизайні мені подобаються прості форми, чисті лінії і не перенасичений відкритий простір. Якщо говорити про стиль, то це скоріж за все скандинавський. Окремо зауважу, що подобається також стиль лофт та мінімалізм, і це прошу взяти до уваги, але в кінцевому результаті не повинен вийти надто чоловічий та холодний інтер’єр, оскільки ремонт робиться для проживання сім’ї з дітьми.


Планування

Планування виявилось оптимальним для господарів, і прийшлось коригували лише співвідношення деяких кімнат.


Вітальня


Вітальня вирізняється стриманістю в архітектурі, тут немає нічого зайвого, а стилістику тут підтримує декор та аксесуари. З декоративних прийомів: об’ємна панель з підсвіткою за телевізором та дерев’яні рейки


Кухня


Кутова кухня антрацитового кольору виконана єдиною площиною до стелі, підтримуючи задану стилістику. Вся техніка – вбудована, та частково захована за глухими матовими фасадами.


Спальня


Спальня кольористично пересікається з вітальнею. Головне місце тут займає велике двоспальне ліжко з м’яким узголів’ям. Окрім ліжка тут розмістили стіл для комп’ютера, косметичний стіл та телевізор з підвісною тумбою, а за розсувною системою дзеркальних дверей сховали гардеробну.


Санвузол


Монохромна широкоформатна плитка з текстурою бетону не вибивається із загальної стилістики. Сюди ж органічно вписалася і текстура дерева в ролі акценту.


Чорна матова обробка аксесуарів для ванної витончено контрастує з білою сантехнікою і додає приміщенню елегантності, роблячи стриманий інтер’єр по-справжньому цікавим.


Лоджія


Щоб розгрузити санвузол від великогабаритної техніки, стіральну та сушильну машину ми перенесли на лоджію, а щоб не перетворити лоджію на технічне приміщення ми розмістили їх в вбудовану шафу. Таким чином нам вдалось зберегти зону де можна приємно усамітнитись з чашкою кави чи книжкою.


Передпокій


Коридор виконали в пастельно голубому відтінку, а в ролі акценту для збереження єдиного стилю використали систему зберігання та додаткові аксесуари у вигляді ключниці.


Дитяча


Дитячу кімнату виконали в кольористиці єдиного стилю та візуально розділили зони відпочинку для дітей стіною з дерев’яних рейок.