fbpx

Реалізований об’єкт по вул.Стуса

Завершили черговий ремонт двокімнатної квартири, де основним завданням для нас була розробка сучасного, добре продуманого планування, та інтер’єру – це свій куток в дитини, зручна спальня, продумане зберігання речей.


За основу взяли сучасний мінімалістичний стиль. Чому? Все просто, окрім того, що цей стиль є близьким для клієнтів, квартира в нас мансардного типу, а це означає що місцями висота стелі буде впливати на вигляд та функціонал квартири. Правильним переплануванням та зонуванням ми вирішили проблему з функціональністю, а низькі мансардні стелі ми приховали світлим мінімалістичним інтер’єром, який розмиває границю стелі та стін. Не забули і про додаткові побажання клієнтів – це натуральні відтінки дерева, текстура мармуру та бетону.


КУХНЯ-ВІТАЛЬНЯ


Кухню зонували перегородкою та фальш стіною, розділивши таким чином робочу зону кухні та вітальні. Такі зонування є досить практичними, оскільки не обмежують простір маленькими приміщеннями та розділяють його на частини з різним цільовим призначенням.


КоридорЩоб збільшити візуально простір приміщення двері замінили широким відкритим порталом.

Для доцільного використання всієї площі в коридорі на стелі змонтували люк з відкидними сходами, та перекрили і утеплили другий поверх, який можна використовувати для зберігання речей.


Санвузол


Спальня


Попри незначні розміри спальні, ми вмістили все необхідне – двохспальне ліжко з повноцінним проходом, шафу та місце для косметичного столика з хорошим освітленням.


Дитяча


Для зонування кімнати ми звели додаткові стіни, та використали поєднувані обої одного виробника.