fbpx

Як створити інтер’єр, який не вийде з моди

Для багатьох власників будинок або квартира – це інвестиція. Необов’язково в економічному плані: це інвестиції в свій стан, в самовідчуття. Будинок – це більше, ніж житло, це простір для життя і відпочинку, комфорту, джерело моральних сил. І, природньо, ми хочемо вкластися в цей простір один раз, а потім тільки підтримувати затишок і красу.

Основні принцити, які допоможуть зробити інтерєр, який залишиться актуальним на довгі роки, чи створити обстановку, яка не набридне.


Натуральні матеріали будуть актуальні завжди

Дерево і камінь – вічні цінності. Хороша масивна дошка на підлозі, мармур на стінах, фарбування в обробці інтер’єрів залишаються надовго. Якісні матеріали в професійній обробці і майстерно укладенні прослужать довгі роки. Якщо бюджет не дозволяє використовувати першокласний мармур в обробці,
його можна замінити на більш бюджетний матеріал – наприклад, на керамограніт з імітацією каменю. А замість масивної дошки – використовувати інженерну.


Робіть ставку на культові речі

Існують базові, але одночасно з цим вічно актуальні речі – як в гардеробі, так і в інтер’єрі. Такі, як чорне плаття від Коко Шанель. У світі інтер’єрного дизайну є свої ікони: наприклад, серія з найбільш відомих крісел в світі – DSW Chair, створена американськими дизайнерами-модерністами Чарльзом і Реєм Імзамі ще в 1956 році.

Дуже добре виглядає в інтер’єрі і сьогодні.


Предмети мистецтва – поза часом

Інтер’єр не вимагає великої кількості живопису, фоторобіт, але з ними обстановка стає завершеною. Сам простір краще зробити більш нейтральним. Адже яскраві деталі, орнаменти, принти і дикі кольори інтер’єрів гарні тільки для збору лайків в соцмережах і доречні, скоріше, на виставкових стендах, ніж в житлових інтер’єрах.


Ставка на білий колір

У старовинних музеях і новітніх сучасних будівлях інтер’єри не випадково пофарбовані в білий колір – це найкраще тло для предметів інтер’єру і мистецтва. Наприклад, майстерні модного будинку Gucci, розташовані в особняках, що належать цьому знаменитому прізвищу багато століть, пофарбовані в білий. Використовуйте білий у себе вдома і не прогадаєте.

Білий поєднується з усіма іншими відтінками. Так, наприклад, додавання золотих деталей зробить інтер’єр нарядним. Кольорові соковиті елементи заявлять про неординарність особистості власника. А темні предмети мебелі і обробки привнесуть в обстановку строгість або навіть елегантність.

Поділитись: