fbpx

4 поради, які зроблять ваш інтер’єр більш сучасним


Сучасний дизайн вибирають ті, хто любить жити в сьогоденні. Якщо ви віддаєте перевагу життя тут і зараз, вам обов’язково потрібно прочитати нашу статтю. Тому що саме тоді ви дізнаєтеся, як привнести сучасність в простір власної квартири

Сучасний інтер’єр – це про свободу, порядок, чіткість форм і ліній, відсутність зайвого. Ми розповімо вам про способи і предмети, які миттєво зроблять простір співзвучним часові. Вам сподобається!

Вибирайте світлі відтінки

Кольором сучасності одноголосно можна назвати білий. Світлі тони на стінах і стелі не тільки візуально розширюють простір, а й наповнюють квартиру свіжістю і легкістю. Зовсім не обов’язково вибирати чисто білий колір – існує безліч відтінків, тому вам не важко буде знайти саме свій.

Також зверніть увагу на  поєднання білого і чорного в інтер’єрі, яке виглядає дуже стильним і сучасним.

Використовуйте розумну техніку

Завдяки новітнім бездротовим системам дизайн став більш лаконічним, а використання техніки – більш зручним. У сучасному інтер’єрі плазма, стереосистема і інші блага цивілізації виглядають вельми гармонійно.

Поєднання багатофункціональної мебелі і новітньої техніки абсолютно точно зробить ваш дизайн сучасним і ультрамодним.

Створіть вільний простір

У сучасному інтер’єрі повинен відчуватися простір. Цього дозволяє домогтися відкрите планування – наприклад можна об’єднати кухню з зоною їдальні або  вітальні. Крім того, можна позбутися від дверей, щоб переміщення по квартирі було максимально зручним і вільним. Якщо ви живете в теплих широтах, то дозвольте собі таке чудове інтер’єрне рішення, як скляна стіна.

Полюбіть мистецтво

Сучасне мистецтво викликає безліч суперечок, але завжди можна знайти який-небудь предмет, який буде відображати саме вашу індивідуальність. Картина, арт-об’єкт, скульптура можуть стати головним акцентом в просторі.

Вибір залежить від вашого смаку – це може бути твір мистецтва практично в будь-якому стилі. Не бійтеся поєднувати непоєднуване – сучасність в інтер’єрі допускає безліч варіацій.

Поділитись: