fbpx

Як оформити порожню стіну

Після розміщення меблів багато стін залишаються порожніми, але ж їх можна використовувати як полігон для творчих експериментів. Картини, декоративні панно, постери – ділимося різними варіантами оформлення.

Постери та фото

У вас багато постерів або фотографій? Стіна за узголів’ям ліжка або дивана – відмінний варіант для домашньої галереї. Зображення можна розвісити симетрично або створити хаотичну композицію

Живопис

Картини маслом найкраще виглядають поодинці, але і композиція з декількох картин теж може виглядати ефектно. Головне, додати додаткових декоративних деталей.

Декоративне панно

Безпрограшне рішення для декору стіни. Панно можуть бути з дерева і металу різних кольорів – фантазія не обмежена.

Полки з декором

Додаткове місце для зберігання над ліжком – це просто! Закріпіть одну або кілька книжкових полиць і розмістіть на них декоративні предмети, картини, свічки, книги – все, що має бути на виду.

Дзеркальна композиція

Одне або ціла колекція дзеркал візуально розширить простір маленької спальні, створить гру відблисків від світильників і свічок і стане справжнім арт-об’єктом.

Керамічні тарілки

Хто сказав, що місце тарілок тільки на кухні? Вони давно перестали бути чисто утилітарним предметом і перетворилися в декор: колір, форму і розмір вибирайте до смаку.

Поділитись: