fbpx

Інтер’єр 2019: що зараз модно?


Запитали експерта, на які тренди зробити ставку сьогодні, щоб домашня обстановка залишалася актуальною в наступному році – і довше

Не страшно промахнутися з декором: поміняти його можна швидко і без шкоди бюджету. А ось до створення бази з меблів і обробки варто підійти відповідально: її ми завжди обираємо на перспективу.

Персоналізовані інтер’єри

Тенденцію оформляти житло в суворій відповідності з канонами певного стильового напрямку впевнено змінює мода на інтер’єри, цілком заточені під своїх господарів. Ми більше не говоримо: «Я хочу зробити інтер’єр в стилі кантрі». Тепер нам хочеться обстановки, в якій зручно і приємно жити так, як подобається.

Асиметрія

У сфері інтер’єрної моди простежується тенденція до розслабленості і невимушеності, а дизайнери поступово перестають гнатися за строгою симетрією.

Звичайно, кілька парних предметів додадуть візуальної гармонії і класичному, і сучасному інтер’єру, але все інше нехай розташовується в модному вільному порядку.

70-ті

Стає популярним комбінування активних, яскравих кольорів, як в сімдесятих.

Інша репліка дизайну цього трендового десятиліття – тепла палітра з вохристих, оливкових і терракотових тонів. Ці кольори універсальні і по-домашньому затишні, тому точно залишаться актуальними надовго.

Тактильність

Основа будь-якого інтер’єру поза часом – дивани та крісла, на яких хочеться сидіти, тканини, які хочеться чіпати, підлогу, по якій хочеться ходити босоніж. Тому орієнтуйтеся на тактильні, приємні на дотик текстури і матеріали: оксамит, замшу, м’яку шкіру.

Темні кольори

Світлі, гостинні обстановки поступово змінюються більш інтимними – в темних приглушених тонах, з великою кількістю синього, зеленого і модного кольору авокадо. Це стосується не тільки кольорової палітри: освітлення теж стає приглушеним і більш точковим.

Мармур, цемент і дерево

Мармур вже пару років як хіт, але замість звичного каррарського сьогодні в тренді рожевий, блакитний і чорний мармур.

Беріть на замітку ідею матової обробки з цементу з невеликими вкрапленнями рельєфу – це рішення сьогодні на піку популярності. А серед меблів і обробки з дерева найбільш затребувані преміальні породи – дуб, горіх, ясен.

Поєднання металів

Модний маст-хев будь-якого сучасного інтер’єру – яскраві металеві акценти. Сьогодні «в лідерах» золото, правда, в помірних дозах. Доповнюйте обстановку сріблом, латунню або бронзою: еклектичний набір металів в одному інтер’єрі – стильний і перспективний прийом.

Велика кількість прозорого скла

Цей тренд – один з найбільш зручних і легких для втілення, адже скло універсальне, поєднується з чим завгодно і здатне додати інтер’єру легкості.

Підбираючи модні скляні предмети, звертайте увагу на масштаб: чим більше світильники, вази або інший декор, тим краще.

Поділитись: