fbpx

Квартира-студія

Ще пару десятків років тому подібний вид житла можна було побачити, хіба що, в закордонних фільмах. І тоді це здавалося, скоріше, безглуздим.

Можливо, «радянський менталітет» не давав особливого занепокоєння з приводу «особистого простору», але банальне сусідство кухні і спальні вже здавалося трохи дивним.

Проте, час минав,
смаки змінювалися і тепер квартира-студія стала досить популярна. При чому ті, хто не може або не хоче міняти місце проживання проводять перепланування старого приміщення, прибираючи «зайві» стіни.

Не варто забувати і про те, що вже сама назва такого житла характеризує власника як творчу особистість. Дійсно, часто квартири-
студії виконують одночасно роль «домашньої майстерні» для художників, музикантів, фотографів та інших людей, які займаються мистецтвом.

Варто також розглянути інші плюси квартир-студій. Перш за все це свобода. Саме планування налаштовує на те, щоб інтер’єр був мінімалістичний. Накопичення речей в одній, нехай і великий, кімнаті зведе нанівець все задоволення володіння таким видом житлоплощі.

Також, якщо є плюси, то повинні бути і мінуси.
І вони є. Деякі власники подібних квартир скаржаться на те, що є запах від готування їжі (а також мікрокраплі жиру і т.п.) і якщо не встежити, то і дим заповнюють квартиру. Проте, проблема непогано вирішується якісною витяжкою над плитою.

Ще одним мінусом можна вважати відсутність окремих кімнат. Когось таке планування приваблює, але в той же час у неї є один істотний недолік. Справа в тому, що вона годиться одинакам або парам. Для сім’ї з дітьми однокімнатна квартира-студія буде не найкращим рішенням.

У будь-якому випадку, вибір того, де і як жити – особиста справа кожного. Але ми завжди готові допогти зробити ваше житло комфортнішим та красивим.

Поділитись: