fbpx

PRESTIGE REMONT як Європа – не робить євроремонт

Давайте розберемося, що ж таке євроремонт та чому він не має нічого спільного з європою, і тим більше з європейськими стандартами.

Криволінійні форми, багаторівневі стелі, стелі з панелей, обробка пластиком, необгрунтоване зведення міжкімнатних перегородок, негармонійні кольори, та інші атрибути “євроремонту” – який дуже люблять робити ремонтні бригади, стверджуючи, що можна обійтися без дизайнера. Знайомо?

В 2000-x, зрозуміло, все йшло від вкрай убогого вибору. І в тих часах це було престижно, оскільки не кожен майстер брався робити щось таке без матеріалів та технологій і такий ремонт виділявся серед інших. З часом всі матеріали та технології появились в широкому доступі, але на жаль такий ремонт не покидає серця та домівки жителів Івано-Франківська

Одна з причин – це те, що більшість жителів нашої країни, міста не готові говорити про послуги дизайнера, але із задоволенням будуть переплачувати за перераховані вище  атрибути “євроремонту”, що в результаті вирівнює ціну такого ремонту з сучасним продуманим ремонтом з дизайн проектом.

А що робити коли планується економ ремонт, та додаткові, хоч і не великі  витрати на дизайн не передбачені? Так, без дизайнера можна обійтися, в такому випадку виконання ремонтних робіт варто заказувати у компанії, яка також займається дизайнерським ремонтом, там майстри та бригадири знайомі з сучасними нормами та вбережуть вас від не раціональних рішень  

Проект від команди Prestige remont в якості порівняння, який можна отримати ремонт в ціновому сегменті євроремонту

Поділитись: