fbpx

Простора квартира в мінімалістичному стилі

Завдання: Розробити концепцію просторої мінімалістичної квартири для сім’ї.

Від клієнта:

– Ті інтер’єри, які мені подобаються, можна об’єднати під назвою «мінімалізм» – це просторі, акуратні та світлі інтер’єри. Сім’я в нас не велика, тому замість великої кількості маленьких кімнат краще нехай буде лише одна спальня з окремим санвузлом та гардеробною, дитяча кімната, та об’єднаний простір кухні з вітальнею для спільного проведення часу, чи прийому гостей.

Планування

Особливістю даного планування є те, що ще на стадії будівництва було куплено дві квартири, після чого дизайнери розробили креслення об’єднаної квартири та передали на безкоштовну реалізацію забудівельнику, так як більшість забудівельників дають можливість змінити планування до моменту початку робіт. Цією послугою, за можливістю, ми рекомендуємо користуватись всім, оскільки те планування, що пропонує забудівельник є універсальним, без урахування потреб та побажань окремої людини.


Планування в квартирі можна умовно розділити на дві частини:

Перша частина – це простір загального користування. Кухня з їдальнею об’єднанні з зоною відпочинку в кімнаті з панорамними вікнами, що підходить як для спільного проведення часу в кругу сім’ї, так і для прийому гостей.

Друга частина – приватний простір для сім’ї, включає в себе додатковий передпокій, дитячу кімнату, приватний санвузол та спальню з гардеробною.Спальня


Кухня студія


Санвузол гостьовий


Санвузол господарський


Дитяча


Передпокій