fbpx

Сучасний скандинавський інтер’єр

Від клієнта:


Нажаль маємо гіркий досвід ремонту без проекту, хочоться цього разу уникнути додаткових витрат на допрацювання вигляду після закінчення ремонту та щоденних поїздок до магазинів для вибору матеріалів.

Планування нам підходить, гостей приймаємо рідко, тому гостьову кімнату віддаємо під дитячу кімнату, решта без змін.

Подобаються ваші дизайни інтер’єру в скандинавському та мінімалістичному стилі – хочу щось подібне. Кольори в дитячій кімнаті повинні бути теплі, натомість спальню попрошу зробити в притемнених тонах.Планування

За бажанням клієнта в плануванні міняється тільки функціональне призначення гостьової кімнати на користь дитячої кімнати без змін в пропорціях.


Кухня

Оскільки планування більше не передбачає гостьової кімнати, її функції буде виконувати кухня. Звичайно з кухні гостинну ми зробити не можемо, але можемо додати трішки затишку за допомогою м’ягких та зручних крісел чи своєрідного та місцями непривичного акцентного пастельно-м’ятного кольору.


Передпокій

В передпокої використали монохромні кольори, які однаково добре поєднуються з всіма кольорами примикаючих кімнат.


Спальня

Спальню за бажанням клієнта виконали в притемнених монохромних кольорах, які не будуть перешкоджати відпочинку, чи атмосферному перегляді телевізора.


Дитяча кімната

В дитячій кімнаті передбачили все небхідне для дитини – письмовий стіл з правильним денним освітленням, місце для зберігання речей, сну, відпочинку, та просто затишок.


Вбиральна


Гардеробна

Попри те що в кожного є своє окреме місце зберігання речей, правильно спланована гардеробна призвана передбачити непедбачуваний беспорядок.