fbpx

Ламінат в інтер’єрі

Подивіться, як по-різному дизайнери використовують цей популярний оздоблювальний матеріал в своїх проектах

Вибираючи ламінат, не обмежуйтеся стандартними правилами: укладати на підлогу, розкладка вздовж потоку світла. Показуємо, як може виглядати інтер’єр з обробкою ламінатом, якщо підійти до питання творчо.


В тон стінам і меблів


В цьому проекті інтер’єр вийшов монохромним і з ефектом eco-friendly – все завдяки комбінації ламінату та МДФ на стінах тон в тон.


Широкий


Вирішити питання підлогового покриття в малогабаритній квартирі можна за допомогою ламінату з широким розміром планки і малюнка. Цей прийом задасть мікропростору правильний масштаб і створить ефект розкішної деревини на підлозі.


Під паркет


В обстановку, де «напрошувалася» класична паркетна дошка, можна зупинитися на більш практичному ламінаті, уклавши ялинкою короткі вузькі планки з малюнком під натуральне дерево.


По діагоналі


Діагональні малюнки і полоси візуально коректують неправильне планування і здатні трішки розширити маленький простір.


Як імітація дерев’яної обшивки


Покласти ламінат не тільки на підлогу, але і на стіни. Тут він може замінити шпон дерева – так, що відразу і не скажеш, що це імітація. Ефект дерев’яної обшивки пов’язує приміщення воєдино і робить простір світлим і вільним.


Під настінну панель


Стінові панелі у вигляді ромбів виконують з дерева на замовлення. Але цей прийом можна без проблем повторити і за допомогою правильно підібраного ламінату.


У «мокрій» зоні


Укладати ламінат чи ні, в «мокрій» зоні на кухні – спірне питання. Власники квартир переконують, що бризки і жир ламінату не страшні, якщо він вологостійкий і підвищеної міцності, а підлога єдиним контуром у всіх кімнатах ідеально підходить для маленького простору – так він здається просторішим і виграє в тактильних відчуттях при ходьбі босоніж.

Поділитись: